Stratejik İşbirliği

Hafele Adeko Stratejik İşbirliği
29 Mart 2013 tarihinde imzalanan anlaşma ile Häfele ve ADeko firmaları sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler üretmek üzere işbirliği yaptılar. Bu anlaşma gereğince ilk aşamada Häfele'nin Kalite Noktalarında kullanılmak üzere özel ADeko X sürümleri hazırlanmaya başlandı. Bu özel sürümde Häfele...
Tags: 

ADeko 14 Çıktı

Türkiye'nin %70'inin tercih ettiği iç mimari ve mobilya tasarım ve üretim programının 14 sürümü kullanıma sunuldu. Gelişmeleri öğrenmek için tıklayın.

BİSİAD ihracat ödülü ADeko'nun

İhracat ödülü ADeko'nun oldu

İhracat yaptığımız ülke sayısını 22'ye çıkartmamız sebebiyle BİSİAD tarafından "En yüksek ihracat ödülü"ne layık görüldük. Genel Direktörümüz Ahmet Süha Aktan, plaketini Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk'ün elinden aldı. 

Sosyal medyada bizi takip edin

Eğitim seminerleri ile ilgili duyuruları, fiyat kampanyalarını, kullanıcılardan gelen render örneklerini ve çok daha fazlasını görmek için Twitter ve Facebook'ta da ADeko Yazılım sayfalarını takip edin.

Aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medyada da ADeko Yazılım'ı takip edebilirsiniz.

3 Boyut ile müşterilerinizi büyüleyin

3 boyutlu özel gözlüklerle müşterilerinize evlerine pencereden içeri bakıyormuş hissini verebilirsiniz. Büyülenen müşterinin gözü başka bir şey görmez!

Subscribe to Adeko Yazılım RSS

Telif sahibi © 1996-2012 ADeko Technologies
Web hizmetleri: www.yakamoz.net